Partnerzy Raportu 2021
  • English (UK)
  • pl-PL

 

 

Corab to polska firma z blisko 30-letnim doświadczeniem w elektronice i produkcji komponentów ze stali i aluminium. Obecnie to największy polski producent systemów fotowoltaicznych oraz dystrybutor renomowanych marek. Misją firmy od początku jej powstania jest tworzenie wysokiej jakości wyrobów, bezpiecznych dla użytkownika. Obecnie wszystkie produkty są wytwarzane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach. Park maszynowy składa się z nowoczesnych linii profilujących i jest najnowocześniejszy w tej części Europy. Firma obecnie zatrudnia ponad 250 specjalistów. W ubiegłym roku uruchomiono nowoczesny magazyn wysokiego składowania. Corab eksportuje swoje konstrukcje do blisko 20 europejskich krajów. Firma współpracuje z największą siecią wyselekcjonowanych firm instalacyjnych z całej Polski.

 

 

PCWO Energy jest jedną z najszybciej rozwijających się grup kapitałowych na rynku energii odnawialnej w Polsce. Grupa zrzeszając wyspecjalizowane podmioty, zarządza oraz przeprowadza w sposób kompleksowy proces inwestycyjny związany z budową oraz eksploatacją elektrowni PV. PCWO Energy koncentruje swoją działalność na pozyskiwaniu lokalizacji, projektowaniu, budowie a kolejno obsłudze projektów i ewentualnej sprzedaży ukończonych inwestycji w ramach poszczególnych podmiotów współpracujących.

 

 

Strefa Energii od ponad 7 lat instaluje panele fotowoltaiczne i jest jednym z pionierów polskiego rynku fotowoltaiki. Obecnie firma posiada swoje oddziały na terenie 8 województw w południowej i środkowej Polsce. Tysiące zrealizowanych zleceń uczyniły ze Strefy Energii ekspertów w swoim fachu. Firma bazuje na zespole doświadczonych i zaangażowanych fachowców, własnych ekipach instalatorskich oraz najwyższej jakości komponentach. Oferuje bezpłatną wizualizację wykonaną w autorskiej aplikacji oraz opiekę poinstalacyjną, dla długofalowego poczucia bezpieczeństwa klienta. Misją firmy jest szerzenie świadomości o ekologii i bezpośrednim wpływie człowieka na środowisko.

 

AVIA Solar to marka należąca do UNIMOT Energia i Gaz. Jej gwarantem jest spółka UNIMOT S.A. z 27- letnim doświadczeniem na rynku paliwowym i energetycznym. AVIA Solar to odpowiedź na dynamiczny rozwój rynku fotowoltaicznego w Polsce i rosnące w tym zakresie potrzeby klientów. Posiada kompleksową, multiproduktową ofertę systemów fotowoltaicznych dla klientów zainteresowanych redukcją kosztów za energię elektryczną, uzupełnioną ofertą na odkup energii z instalacji jak również sprzedaż energii elektrycznej do klienta końcowego. AVIA Solar współpracuje z czołowymi producentami paneli fotowoltaicznych, falowników czy systemów mocowań w Polsce i na świecie, oferując najwyższą jakość produktów, 25-letnią gwarancję, ofertę dostosowaną do potrzeb oraz fachowy i doświadczony zespół. AVIA Solar zapewnia również kompleksową usługę realizacji projektów wielkoskalowych, która obejmuje: uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonanie projektu budowlanego, projektu wykonawczego, budowę oraz usługę utrzymania. Więcej informacji: www.aviasolar.pl

 

 

Bruk-Bet® Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET, która działa w branży budowlanej od ponad 37 lat. W 2011 roku w Tarnowie uruchomiliśmy nowoczesną fabrykę modułów fotowoltaicznych, opierając strategię marki Bruk-Bet® Fotowoltaika na wysokiej jakości produkcji. Pięć lat później zwiększyliśmy przepustowość linii w oparciu o rozwiązania technologiczne firmy Meyer Burger. Jako jedyny producent w Polsce i jeden z niewielu na świecie, poddaliśmy nasze produkty ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia, któreodzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu przez kilkadziesiąt lat pracy. W 2021 roku, chcąc podkreślić dorobek technologiczny firmy Bruk-Bet w obszarze fotowoltaiki, przeprowadziliśmy rebranding marki związany z nadaniem nowej nazwy wraz z logo – Bruk-Bet Fotowoltaika.  Zmiana ta uwypukla ścisły związek pomiędzy spółką działającą na rynku od 37 lat a marką produkującą moduły PV nieprzerwanie od 2011 roku.

Firma Eaton dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dostęp do niezawodnej, wydajnej i bezpiecznej energii elektrycznej zawsze wtedy, gdy jest ona najbardziej potrzebna. Korzystając z bezkonkurencyjnych zasobów wiedzy o zarządzaniu energią elektryczną w różnych branżach, eksperci firmy Eaton tworzą zindywidualizowane i zintegrowane rozwiązania, pozwalające zrealizować najważniejsze wyzwania stojące przed klientami. Jako firma koncentrujemy się na dostarczaniu właściwych rozwiązań do określonych zastosowań. Ale dla zleceniodawców liczy się coś więcej niż tylko innowacyjne produkty. W firmie Eaton szukają oni niesłabnącego zaangażowania w osobiste wsparcie, wynikającego z nadania przez nas najwyższego priorytetu właśnie sukcesowi klienta. Naszą misją jest poprawa jakości ludzkiego życia i troska o środowisko naturalne dzięki technologiom i usługom związanym z dystrybucją energii. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 175 krajach, a przychody firmy w 2019 roku wyniosły 21,4 miliarda dolarów. Firma zatrudnia blisko 97 tysięcy pracowników. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.eaton.pl

Edison Energia to spółka oferująca kompleksową usługę wykonania instalacji fotowoltaicznej. Działanie firmy ukierunkowane jest na spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta, zarówno indywidualnego jak i biznesowego. Edison Energia zapewnia dostęp do nowoczesnej i innowacyjnej technologii oraz 25-letnią gwarancję produkcji energii. Spółka posiada w swojej ofercie również pompy ciepła, które są nowoczesnym i ekologicznym sposobem na ogrzanie budynku. Firma zrzesza pracowników, którzy z pasją i doświadczeniem wspierają transformację energetyczną.

 

 

 

 

 

Pin It
{simplepopup name=popUp20110803}

Test


{/simplepopup}