Partnerzy Raportu
  • English (UK)
  • pl-PL

ALSEVA to grupa wykwalifikowanych specjalistów, której priorytetem jest wykorzystanie lokalnie dostępnych zasobów energetycznych oraz rozwój nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii. Profesjonalne zespoły inżynierów i ekip budowlanych zapewniają kompleksową obsługę w zakresie projektowania i realizacji wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Solidne portfolio oparte na wieloletnim doświadczeniu i zadowoleniu klientów przyczynia się do dynamicznego rozwoju firmy, która w najbliższych latach ma szansę stać się jednym z liderów na rynku wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych w Polsce.Corab od blisko 30 lat specjalizuje się w elektronice oraz produkcji wyrobów ze stali i aluminium. Obecnie to największy polski producent systemów fotowoltaicznych eksportujący swoje produkty do kilkunastu krajów. Firma współpracuje z największą siecią wyselekcjonowanych firm instalacyjnych z całej Polski.


Sunrise Energy to jedna z najszybciej rozwijających się grup kapitałowych na rynku energii odnawialnej w Polsce. Firma zrzesza wyspecjalizowane podmioty, świadczące kompleksowe usługi i oferujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z zakresu inwestycji w fotowoltaikę. Zajmuje się pozyskiwaniem lokalizacji, projektowaniem oraz pełnym procesem inwestycyjnym, związanym z budową farm fotowoltaicznych. Ponadto oferuje usługi projektowania i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych, gospodarstw rolnych, administracji oraz osób fizycznych.

OZE-BIOMAR: Odnawialne źródła energii to jest to, na czym znamy się najlepiej. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki, abyś mógł cieszyć się wydajną i tanią energią słoneczną. Realizujemy projekty fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, firm, gospodarstw rolnych oraz administracji. Stawiamy przede wszystkim na jakość, nie tylko samych części, ale i usług. Zawsze działamy na rzecz ochrony środowiska, propagując postawy proekologiczne – tak odróżnisz OZE-BIOMAR od konkurencji.


ML System S.A. jest polską spółką akcyjną notowaną na podstawowym rynku Giełdy Papierów Wartościowych. Misją firmy jest dostarczanie najnowocześniejszych technologii, poprzez zachęcanie do wykorzystywania innowacji związanych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w codziennym życiu. . Od 2010 roku firma ML System wymieniana jest wśród światowych liderów rozwoju rynku PV i BIPV jako firma o największym potencjale rozwojowym. Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku rozpoczęta produkcję własnych całościowych i połówkowych modułów fotowoltaicznych. Moduły te produkowane są z zastosowaniem innowacyjnych procesów technologicznych gwarantujących wysoką wydajność i trwałość.


EDP Renewables (Euronext: EDPR) jest światowym liderem w sektorze energii odnawialnych i czwartym największym producentem energii wiatrowej na świecie. EDPR dysponuje solidnym procesem rozwoju, najwyższej klasy aktywami oraz zdolnością operacyjną lidera rynkowego. W ciągu ostatnich lat EDPR odnotował wyjątkowy rozwój i dziś jest obecny na 14 rynkach międzynarodowych. EDPR aktywnie działa w zakresie wspierania zrównoważonego rozwoju i integracji, co odzwierciedla włączenie spółki do indeksu Bloomberg Gender Equality oraz przyznanie jej certyfikatu Top Employer 2019 w Europie. Oba te wyróżnienia są wyrazem uznania dla praktyk nakierowanych na interesy pracowników. Energias de Portugal, S.A. (“EDP”), główny udziałowiec EDPR, jest globalnym graczem w branży energetycznej oraz liderem w tworzeniu wartości, innowacji i w zrównoważonym rozwoju. EDP figuruje na Dow Jones Sustainability Index nieprzerwanie od 13 lat.Pin It
{simplepopup name=popUp20110803}

Test


{/simplepopup}