Partnerzy Raportu 2021
  • English (UK)
  • pl-PL

 

 

Corab to polska firma z blisko 30-letnim doświadczeniem w elektronice i produkcji komponentów ze stali i aluminium. Obecnie to największy polski producent systemów fotowoltaicznych oraz dystrybutor renomowanych marek. Misją firmy od początku jej powstania jest tworzenie wysokiej jakości wyrobów, bezpiecznych dla użytkownika. Obecnie wszystkie produkty są wytwarzane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach. Park maszynowy składa się z nowoczesnych linii profilujących i jest najnowocześniejszy w tej części Europy. Firma obecnie zatrudnia ponad 250 specjalistów. W ubiegłym roku uruchomiono nowoczesny magazyn wysokiego składowania. Corab eksportuje swoje konstrukcje do blisko 20 europejskich krajów. Firma współpracuje z największą siecią wyselekcjonowanych firm instalacyjnych z całej Polski.

 

 

PCWO Energy jest jedną z najszybciej rozwijających się grup kapitałowych na rynku energii odnawialnej w Polsce. Grupa zrzeszając wyspecjalizowane podmioty, zarządza oraz przeprowadza w sposób kompleksowy proces inwestycyjny związany z budową oraz eksploatacją elektrowni PV. PCWO Energy koncentruje swoją działalność na pozyskiwaniu lokalizacji, projektowaniu, budowie a kolejno obsłudze projektów i ewentualnej sprzedaży ukończonych inwestycji w ramach poszczególnych podmiotów współpracujących.

 

 

Strefa Energii od ponad 7 lat instaluje panele fotowoltaiczne i jest jednym z pionierów polskiego rynku fotowoltaiki. Obecnie firma posiada swoje oddziały na terenie 8 województw w południowej i środkowej Polsce. Tysiące zrealizowanych zleceń uczyniły ze Strefy Energii ekspertów w swoim fachu. Firma bazuje na zespole doświadczonych i zaangażowanych fachowców, własnych ekipach instalatorskich oraz najwyższej jakości komponentach. Oferuje bezpłatną wizualizację wykonaną w autorskiej aplikacji oraz opiekę poinstalacyjną, dla długofalowego poczucia bezpieczeństwa klienta. Misją firmy jest szerzenie świadomości o ekologii i bezpośrednim wpływie człowieka na środowisko.

 

AVIA Solar to marka należąca do UNIMOT Energia i Gaz. Jej gwarantem jest spółka UNIMOT S.A. z 27- letnim doświadczeniem na rynku paliwowym i energetycznym. AVIA Solar to odpowiedź na dynamiczny rozwój rynku fotowoltaicznego w Polsce i rosnące w tym zakresie potrzeby klientów. Posiada kompleksową, multiproduktową ofertę systemów fotowoltaicznych dla klientów zainteresowanych redukcją kosztów za energię elektryczną, uzupełnioną ofertą na odkup energii z instalacji jak również sprzedaż energii elektrycznej do klienta końcowego. AVIA Solar współpracuje z czołowymi producentami paneli fotowoltaicznych, falowników czy systemów mocowań w Polsce i na świecie, oferując najwyższą jakość produktów, 25-letnią gwarancję, ofertę dostosowaną do potrzeb oraz fachowy i doświadczony zespół. AVIA Solar zapewnia również kompleksową usługę realizacji projektów wielkoskalowych, która obejmuje: uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonanie projektu budowlanego, projektu wykonawczego, budowę oraz usługę utrzymania. Więcej informacji: www.aviasolar.pl

 

 

Bruk-Bet® Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET, która działa w branży budowlanej od ponad 37 lat. W 2011 roku w Tarnowie uruchomiliśmy nowoczesną fabrykę modułów fotowoltaicznych, opierając strategię marki Bruk-Bet® Fotowoltaika na wysokiej jakości produkcji. Pięć lat później zwiększyliśmy przepustowość linii w oparciu o rozwiązania technologiczne firmy Meyer Burger. Jako jedyny producent w Polsce i jeden z niewielu na świecie, poddaliśmy nasze produkty ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia, któreodzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu przez kilkadziesiąt lat pracy. W 2021 roku, chcąc podkreślić dorobek technologiczny firmy Bruk-Bet w obszarze fotowoltaiki, przeprowadziliśmy rebranding marki związany z nadaniem nowej nazwy wraz z logo – Bruk-Bet Fotowoltaika.  Zmiana ta uwypukla ścisły związek pomiędzy spółką działającą na rynku od 37 lat a marką produkującą moduły PV nieprzerwanie od 2011 roku.

Firma Eaton jest światowym liderem w dziedzinie dystrybucji energii niskiego i średniego napięcia, ochrony instalacji elektrycznych, zasilania gwarantowanego i magazynowania energii, sterowania, techniki napędowej i automatyki, rozwiązań z zakresu oświetlenia awaryjnego, bezpieczeństwa i systemów sygnalizacji ostrzegawczej oraz rozwiązań dla instalacji w niebezpiecznych warunkach. Eaton zapewnia energię niezbędną do działalności przedsiębiorstw w wielu branżach i na całym świecie, pomagając klientom w rozwiązaniu najważniejszych problemów z zakresu zarządzania energią elektryczną


Edison Energia to spółka oferująca kompleksową usługę wykonania instalacji fotowoltaicznej. Działanie firmy ukierunkowane jest na spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta, zarówno indywidualnego jak i biznesowego. Edison Energia zapewnia dostęp do nowoczesnej i innowacyjnej technologii oraz 25-letnią gwarancję produkcji energii. Spółka posiada w swojej ofercie również pompy ciepła, które są nowoczesnym i ekologicznym sposobem na ogrzanie budynku. Firma zrzesza pracowników, którzy z pasją i doświadczeniem wspierają transformację energetyczną.

 

 

 

 

 

Pin It

Cookies