Raport PV 2023
 • English (UK)
 • pl-PL
 • Znamy już Złotych Partnerów tegorocznej edycji raportu „Rynek Fotowoltaiki w Polsce ‘2023”

  Instytut Energetyki Odnawialnej przygotowuje już jedenastą edycję raportu „Rynek Fotowoltaiki w Polsce”. W raporcie oprócz aktualnego stanu rozwoju rynku fotowoltaicznego zostaną przedstawione średniookresowe prognozy mocy zainstalowanej w PV, rola fotowoltaiki na rynku energii, fundusze i finansowanie oraz krajowe i europejskie uwarunkowania regulacyjne, a także aktualne koszty oraz plany rozwojowe firm na rynku dostaw technologii i usług przeprowadzonego przez IEO.

   

  Już wkrótce wiodące firmy przemysłowe, instalatorskie i deweloperskie oraz inwestorzy będą mogli wziąć udział w badaniu rynku i pozycjonować swoją firmę pod względem sprzedaży w 2022 roku, na tle całej branży. Zachęcamy do śledzenia zakładki dotyczącej raportu na stronie IEO.


 • Co przyniesie rok 2023? Z pewnością XI edycję raportu „Rynek Fotowoltaiki w Polsce”.

  Podsumowując rok 2022 z przyjemnością informujemy, że raport „Rynek fotowoltaiki w Polsce 2022” cieszył się ogromną popularnością. Do tej pory X wydanie raportu pobrano ok. 2300 razy, a informacja na temat Raportu na stronie IEO ma blisko 11 000 wyświetleń. Już w pierwszym miesiącu od publikacji powołano się na Raport ponad 50 razy, zarówno w mediach ogólnopolskich jak i zagranicznych np. Industry Europe czy PV Magazine. Do tej pory publikacja jest regularnie przywoływana przy niemal każdej informacji prasowej dotyczącej rynku PV w Polsce oraz w wielu publikacjach naukowych.

  Raport „Rynek fotowoltaiki w Polsce” jest wyjątkową publikacją opartą na rzetelnym badaniu rynku PV, w którym udział biorą znane firmy z całej Polski. W roku 2022 odbyła się konferencja promująca X edycję Raportu, podczas której honorowymi gośćmi byli przedstawiciele film partnerskich oraz Ireneusz Zyska Sekretarz stanu, Pełnomocnik Rządu ds. Odnawialnych Źródeł Energii.

  Co roku Raport wspierany jest przez Złotych i Srebrnych Partnerów, którymi zawsze są firmy wyznaczające nowe trendy i standardy. Dziękujemy za zaufanie i, w wielu przypadkach, już wieloletnią współpracę, która będzie miała swoją kontynuację również w XI edycji. W tym roku w gronie Partnerów raportu „Rynek fotowoltaiki w Polsce ‘2023” z przyjemnością witamy ponownie:


 • Rynek fotowoltaiki w Polsce ‘2023

  Informacje na temat XI edycji raportu „Rynek fotowoltaiki w Polsce ‘2023” pojawią się wkrótce. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych.


Cookies