Aktualności
  • English (UK)
  • pl-PL

Z przyjemnością informujemy i składamy gratulacje przedstawicielom branży OZE: firmie FreeVolt oraz Urzędowi Miasta i Gminy w Niepołomicach zdobycia nagrody Nowy Impuls 2017 podczas gali Kongresu Nowego Przemysłu.

Wyróżnienie za wkład w rozwój technologii odnawialnych w polskiej energetyce otrzymała firma FreeVolt.  Producent systemów fotowoltaicznych działający w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. FreeVolt inwestuje w innowacje, rozwija sieć sprzedaży w kraju i za granicą. Nagrodę odebrał Michał Rosa, dyrektor marketingu FreeVolt.

Wyróżnienie za skuteczne wsparcie rozwoju energetyki rozproszonej i obywatelskiej otrzymał Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach. Władze gminy prowadzą przemyślaną politykę, służącą rozwojowi energetyki rozproszonej - w działaniach zostały wzięte pod uwagę jednocześnie niska emisja i kwestie klimatyczne; w gminie powstały setki kolektorów słonecznych, a mieszkańcy stali się de facto producentami energii na własne potrzeby. Oprócz pokrycia 60 proc. kwoty zakupu i montażu kolektorów, gmina wraz ze wspierającym projekt funduszem zagwarantowały przeglądy instalacji. Nagrodę odebrał burmistrz Niepołomic Roman Ptak.

Zarówno firma Freevolt jak i Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach współpracują z IEO.

Więcej informacji

Pin It
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA Regulamin