Aktualności
  • English (UK)
  • pl-PL

Badanie rynku fotowoltaicznego na potrzeby raportu IEO "Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2024"

Instytut Energetyki Odnawialnej przygotowuje XII edycję raportu „Rynek Fotowoltaiki w Polsce”. Raport jest wyjątkową publikacją opartą na badaniu rynku przeprowadzanym wśród firm instalacyjnych, wykonawców EPC, dystrybutorów, deweloperów, producentów urządzeń dla PV, inwestorów oraz wytwórców energii z farm PV. Jeżeli działają Państwo na rynku PV i jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w badaniu gorąco zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Badanie jest bezpłatne i polega na wypełnieniu ankiety, która dotyczy m. in. wykonanych instalacji i farm PV, rozwoju projektów, produkcji urządzeń czy wytwarzania energii elektrycznej oraz Państwa opinii na temat rynku fotowoltaicznego. Przesłane  w ramach ankiety dane posłużą wyłącznie do przedstawienia zagregowanych wyników, na potrzeby stworzenia kompleksowej analizy rynku PV w Polsce. Dzięki Państwa udziałowi możemy lepiej przyjrzeć się, jak wygląda ten dynamiczny sektor oraz jakie są perspektywy jego rozwoju oraz wyzwania lub potrzeby zmian w otoczeniu prawnym lub systemie wsparcia. Raport będzie dostępny bezpłatnie. Poprzednią edycję można nadal pobrać z naszej strony internetowej.

Edycji raportu towarzyszy jednocześnie promocja firm biorących udział w badaniu, co stanowi dla nich doskonałą okazję marketingową. Każda edycja raportu jest wyczekiwania przez odbiorców oraz cytowana w mediach zarówno krajowych jak i zagranicznych i regularnie przywoływana przy niemal każdej informacji czy analizie rynku PV w Polsce.

Logo Państwa firmy zostanie umieszczone w raporcie na mapie Polski oraz znajdziecie się Państwo na liście firm, będącej załącznikiem do raportu. Informacja o Państwa firmie zostanie opublikowana również na stronie IEO.

Każda z firm  współpracujących  przy tworzeniu raportu otrzyma ponadto indywidualny certyfikat pozycjonujący ją na rynku oraz pogłębioną analizę struktury rynku (zagregowane wyniki niniejszego badania ankietowego, niepublikowane w pełni w oficjalnym raporcie).

Dodatkowo otrzymają Państwo 25% rabatu na produkty ze sklepu IEO (*do wykorzystania do 30.06.2024).

 

Ostateczny termin wypełnienia ankiety to 31 marca 2024 r.

Na Państwa prośbę badanie rynku fotowoltaicznego zostaje przedłużone do 12 kwietnia

 

Przesłane dane będą podlegać umowie o zachowaniu poufności (prosimy o kontakt w celu podpisania umowy)

W razie pytań osobą kontaktową koordynującą badanie rynkowe jest: Michał Kwasiborski michal.kwasiborski@ieo.pl tel. 22 825 46 52 wew. 123.

Pin It
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA Terms and Conditions

A well-thought-out and effective solutions for the renewable energy market.


VAT no PL524-24-00-349; The District Court for the Capital City Warsaw; Commercial Division of the National Court Register under NCR: 0000036667; Bank ALIOR 02-519 Warsaw, Rakowiecka Str. 39a, PL64 2490 0005 0000 4600 7251 1624

Cookies