Aktualności
  • English (UK)
  • pl-PL

Z przyjemnością przedstawiamy tegorocznych partnerów raportu „Rynek fotowoltaiki w Polsce”.

Raport fotowoltaiczny to coroczna publikacja, która od 12 lat gromadzi bieżące analizy dotyczące sektora fotowoltaicznego, przedstawia możliwe perspektywy jego rozwoju i wytycza trendy. Oprócz aktualnego stanu rynku, raport zawiera prognozy dotyczące mocy zainstalowanej w sektorze PV, ocenia rolę fotowoltaiki na rynku energii elektrycznej, podejmuje aspekty finansowania inwestycji, regulacje krajowe i europejskie oraz przedstawia wyniki badania rynkowego branży fotowoltaicznej.

W tym roku prace nad raportem wspierane są przez następujących partnerów: 

 

 

 

IBC SOLAR to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań i usług w dziedzinie fotowoltaiki oraz magazynowania energii. Oferujemy pełen zakres usług: od planowania inwestycji, przygotowania projektów i dokumentacji, po dostarczenie systemów fotowoltaicznych pod klucz, dla domów prywatnych, handlu, przemysłu i elektrowni fotowoltaicznych. Wraz z Partnerami Premium zapewniamy wysokiej jakości wykonanie systemów PV. Od powstania firmy w 1982 roku zainstalowaliśmy łącznie 7 GW mocy na całym świecie.

 

OX2 rozwija, buduje i oferuje inwestorom lądowe oraz morskie farmy wiatrowe i farmy fotowoltaiczne. Firma oferuje także zarządzanie farmami wiatrowymi i słonecznymi po zakończeniu budowy. Portfel projektów deweloperskich OX2 obejmuje inwestycje wiatrowe oraz fotowoltaiczne własne i nabyte. Firma jest również aktywna w obszarze rozwoju technologii takich jak wodór i magazynowanie energii. OX2 prowadzi działalność na dwunastu rynkach i zatrudnia około 500 pracowników.

 

 

 

Wszystkim naszym partnerom serdecznie dziękujemy za ich wsparcie i zaangażowanie.

Raport "Rynek fotowoltaiki w Polsce" ukaże się w czerwcu tego roku. Zachęcamy do śledzenia naszych komunikatów, aby być na bieżąco z informacjami o premierze raportu.

 

Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2024

 

Poprzednie edycje raportu są dostępne do bezpłatnego pobrania na naszej stronie, w zakładce Raporty.

Pin It
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA Terms and Conditions

A well-thought-out and effective solutions for the renewable energy market.


VAT no PL524-24-00-349; The District Court for the Capital City Warsaw; Commercial Division of the National Court Register under NCR: 0000036667; Bank ALIOR 02-519 Warsaw, Rakowiecka Str. 39a, PL64 2490 0005 0000 4600 7251 1624

Cookies