Partnerzy Raportu 2023
  • English (UK)
  • pl-PL

 

 
 
 
 

BayWa r.e. to wiodący, działający w 30 krajach deweloper, dystrybutor oraz dostawca usług i rozwiązań z zakresu energetyki odnawialnej. Wybudowaliśmy i przyłączyliśmy do sieci instalacje o mocy sięgającej już 5 GW oraz zarządzamy przeszło 10,5 GW aktywów. W Polsce firma prowadzi działalność w zakresie rozwoju wielkoskalowych projektów farm fotowoltaicznych i wiatrowych, a także dystrybucji w sektorze energii słonecznej (hurtownia fotowoltaiczna współpracująca z firmami instalatorskimi).

 

   

 

 

CORAB S.A. jest wiodącym europejskim producentem systemów fotowoltaicznych oraz dystrybutorem urządzeń renomowanych marek branży OZE. Od ponad 30 lat firma projektuje konstrukcje i doskonali technologię wytwarzania produktów ze stali i aluminium. Spółkę wyróżniają doświadczenie, innowacyjność i kompetencje. Sprawiają one, że CORAB S.A. jest jednym z liderów branży OZE w Polsce i Europie. CORAB S.A. to pewny kontrahent w biznesie i właściwy partner do uzyskania niezależności energetycznej. 

 

 

 

EDP Energia Polska działa na polskim rynku energetycznym od 2020 roku. Firma dostarcza klientom biznesowym rozwiązania energetyczne i fotowoltaiczne. Oferta usług obejmuje zarówno model transakcyjny, jak i PV-as-a-Service (pozwalający firmom na korzystanie z instalacji fotowoltaicznej bez żadnych początkowych inwestycji, co znacząco ogranicza wydatki za energię elektryczną). Spółka jest członkiem grupy EDP, która jest międzynarodowym liderem w dziedzinie energii odnawialnej i rozwiązań PV.

 

 

 

 

mBank był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 26 lat notowaną na warszawskiej GPW. Bank rozpoczął działalność 36 lat temu jako BRE Bank. W 2013 r. nazwa mBanku zastąpiła marki BRE i MultiuBanku. Dzisiaj jest bankiem uniwersalnym, obsługującym ponad 5,5 mln klientów detalicznych i 31 tys. klientów korporacyjnych.

 

 

 

 

Grupa Alseva jest jednym z liderów w obszarze rozwoju OZE w Polsce. Jesteśmy deweloperem inwestycji OZE, generalnym wykonawcą EPC wielkopowierzchniowych elektrowni PV i magazynów energii, niezależnym producentem energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii. Obecnie rozwijamy projekty o mocy ponad 7GW, z czego istotna część jest w wysokim stadium zaawansowania. Realizujemy zlecenia m.in. dla przedsiębiorstw polskiej energetyki. Corocznie przekazujemy do użytkowania nowe obiekty o mocy 150MW.

 

 

HUAWEI jako globalny lider z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży ICT, zapewnia zaawansowane technologicznie rozwiązania dla fotowoltaiki i magazynowania energii. Zapewnienie dostępu do technologii cyfrowych dla każdej osoby, w celu stworzenia w pełni połączonego i cyfrowego świata jest misją firmy. Dzięki inwestycjom w B+R oraz strategii rozwoju zorientowanej na Klienta, Huawei tworzy zaawansowane rozwiązania Digital Power pomagając zasilić miliony domów i organizacji na całym świecie.

 

 

 

 

OX2 rozwija i buduje farmy wiatrowe oraz farmy fotowoltaiczne. Firma oferuje także zarządzanie farmami wiatrowymi i słonecznymi po zakończeniu budowy. Portfel projektów deweloperskich OX2 obejmuje inwestycje zarówno własne, jak i nabyte w drodze przejęcia praw do projektu na różnych etapach rozwoju. Firma jest również aktywna w obszarze rozwoju technologii energetyki odnawialnej, takich jak wodór i magazynowanie energii. OX2 prowadzi działalność na dziesięciu rynkach w Europie.

 

 

Polenergia Fotowoltaika jedna z najszybciej rozwijających się polskich spółek energetycznych w sektorze instalacji fotowoltaicznych. W 2021 roku zajęła 1.miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach, wśród firm objętych badaniem przeprowadzonym przez IEO. Oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, ciepła i optymalizacji zużycia energii. Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Firma jest aktywnym członkiem PSES.  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
  
  
  
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Pin It

Cookies