Partnerzy
  • English (UK)
  • pl-PL


Columbus Energy to lider rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce działający w kraju już od 5 lat. Zgodnie z raportem rocznym za 2018 r., Spółka swój udział w rynku szacuje na aż 8%, co przekłada się na 4 200 zadowolonych Klientów, 60 tys. zamontowanych paneli fotowoltaicznych oraz 20 MW mocy OZE. DNA Columbus Energy opiera się na trzech wartościach: tempo, talent, troska; dzięki czemu organizacja oferuje rozwiązania ekonomiczne i ekologiczne dla rodzin oraz małego i średniego biznesu. Columbus Energy jako lider kreuje trendy i stawia na najwydajniejszą technologię - panele monokrystaliczne FullBlack o mocy 305 Wp dostępne w ofercie standardowej za gotówkę lub w ramach Abonamentu Elastycznego. Dziś Columbus Energy to najbardziej rozpoznawalna marka w branży fotowoltaicznej w Polsce!
 

Corab od  blisko 30 lat specjalizuje się w elektronice oraz produkcji wyrobów ze stali i aluminium. Wieloletnie doświadczenie wyniosło firmę na pozycję lidera również jako producenta systemów fotowoltaicznych.  W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach produkcja odbywa się  w procesach automatycznych i półautomatycznych.

W ofercie znajdują się konstrukcje pozwalające montować instalacje na dachach skośnych, płaskich oraz na gruncie. Szeroki przekrój możliwości pozwala  doskonale dostosować system fotowoltaiczny do potrzeb inwestora.

Produkty firmy Corab instalowane są w 11 krajach. Konstrukcje olsztyńskiej firmy z powodzeniem stosowane są przy realizacji dużych projektów farmowych na Węgrzech, Ukrainie czy w krajach nadbałtyckich. 

Od początku działalności misją firmy jest produkcja bezpiecznych i trwałych wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Systemy fotowoltaiczne przeszły pozytywnie liczne badania laboratoryjne oraz testy wytrzymałościowe potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wyroby opatrzone znakiem CE, który potwierdza zgodność z europejskimi normami.

Firma  posiada  wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015, zapewniający produkcję na najwyższym poziomie jakości. Dodatkowo nad  jakością czuwa zewnętrzna jednostka certyfikująca TUV Rheinland Polska Monitoring+Testing.

Corab jest również czołowym dystrybutorem innowacyjnych rozwiązań takich jak: moduły, falowniki, zabezpieczenia, optymalizatory mocy czy kable solarne.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie fotowoltaika.corab.eu


EDP ​​Renováveis ​​(EDPR) jest światowym liderem w sektorze energii odnawialnej i czwartym największym producentem energii wiatrowej. Dzięki solidnemu portfolio projektów, aktywach o najwyższej jakości i wiodącej zdolności operacyjnej na rynku, EDPR doświadczyła w ostatnich latach dynamicznego rozwoju i jest już obecna na trzynastu rynkach (Belgia, Brazylia, Kanada, Francja, Grecja, Włochy, Meksyk, Polska, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone). Energias de Portugal, S.A. ("EDP"), główny akcjonariusz EDPR, jest międzynarodowym liderem w branży energii elektrycznej, zaangażowanym w tworzenie wartości, innowację oraz zrównoważony rozwój. EDPR jest notowana w indeksie Dow Jones Sustainability dziesięć lat.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.edpr.com
Pin It
{simplepopup name=popUp20110803}

Test


{/simplepopup}