Partnerzy Raportu 2024
  • English (UK)
  • pl-PL

 

 


IBC SOLAR to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań i usług w dziedzinie fotowoltaiki oraz magazynowania energii. Oferujemy pełen zakres usług: od planowania inwestycji, przygotowania projektów i dokumentacji, po dostarczenie systemów fotowoltaicznych pod klucz, dla domów prywatnych, handlu, przemysłu i elektrowni fotowoltaicznych. Wraz z Partnerami Premium zapewniamy wysokiej jakości wykonanie systemów PV. Od powstania firmy w 1982 roku zainstalowaliśmy łącznie 7 GW mocy na całym świecie.

 

 

OX2 rozwija, buduje i oferuje inwestorom lądowe oraz morskie farmy wiatrowe i farmy fotowoltaiczne. Firma oferuje także zarządzanie farmami wiatrowymi i słonecznymi po zakończeniu budowy. Portfel projektów deweloperskich OX2 obejmuje inwestycje wiatrowe oraz fotowoltaiczne własne i nabyte. Firma jest również aktywna w obszarze rozwoju technologii takich jak wodór i magazynowanie energii. OX2 prowadzi działalność na dwunastu rynkach i zatrudnia około 500 pracowników.

 

 

 

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. W 2024 roku Agencja Fitch określiła rating siły finansowej sopockiego ubezpieczyciela (IFS) na poziomie AA z perspektywą stabilną, a także rating wiarygodności kredytowej (IDR) na poziomie AA- z perspektywą stabilną. To najwyższe wskaźniki wśród polskich ubezpieczycieli.

 

 

Next2Sun Polska specjalizuje się w pionowych instalacjach fotowoltaicznych. Ich innowacyjne podejście do agrofotowoltaiki pozwala na integrację energii słonecznej z działalnością rolniczą, umożliwiając rolnikom wydajną produkcję energii elektrycznej, jednocześnie wspierając zrównoważony rozwój gospodarczy. Dzięki zaawansowanym technologiom, firma oferuje efektywne rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii, co pomaga w walce ze zmianami klimatycznymi i redukcją emisji gazów cieplarnianych.

 

Polenergia Fotowoltaika - spółka należąca do Grupy Polenergia dostarczająca innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynowania energii i stacji ładowania do aut elektrycznych. Oferuje produkty i usługi skierowane zarówno do osób szukających oszczędności w swoich gospodarstwach domowych, jak i firm, które liczą się ze swoimi wydatkami i chcą mieć swój realny wkład w ekologię. Więcej informacji: http://www.polenergia-pv.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pin It

Cookies