Aktualności
  • English (UK)
  • pl-PL

Aktualności

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Instytut Energetyki Odnawialnej, Unisoft oraz EnerSys zostali laureatami Konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie”, nagradzającego proekologiczne i odpowiedzialne postawy biznesowe. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali 25. Edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. Aby poznać wszystkich laureatów tegorocznych konkursów z dziedziny ochrony środowiska, zachęcamy do kliknięcia w link portalkomunalny.pl

Instytut Energetyki Odnawialnej jako Partner i Patron Merytoryczny zaprasza do udziału w 25. edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, który odbędzie się w dniach 12-13 października 2021 r. w Poznaniu w hotelu Novotel Poznań Centrum i online.

Instytut Energetyki Odnawialnej (IEO) zaprasza studentów ostatnich lat oraz absolwentów kierunków technicznych na płatny staż w obszarze działalności związanym z prowadzeniem analiz rynkowych w zakresie wykorzystania OZE w elektroenergetyce i ciepłownictwie.

Główne obowiązki:

  • udział w projektach z zakresu energetyki odnawialnej współfinansowanych ze środków Komisji Europejskiej
  • realizacja zadań na potrzeby przygotowywanych raportów rynkowych (stan rozwoju sektora OZE, prognozy oraz scenariusze dla elektroenergetyki i ciepłownictwa)
  • opracowywanie danych oraz tworzenie modeli biznesowych i analiz ad hoc
  • przygotowywanie baz danych technologii, dostawców, projektów pomoc w przygotowaniu wniosków dotacyjnych

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” została Partnerem Instytucjonalnym Kongresu 590.

Z tej okazji zapraszamy na debaty z cyklu „TERAZ POLSKA” zorganizowane przez Fundację podczas VI edycji Kongresu 590, które odbędą się w dniach 5-6 października br. w Centrum Expo XXI w Warszawie.  (obowiązuje rejestracja/ akredytacja na Kongres 590 pod linkiem https://kongres590.pl/6-edycja/).

W Debacie pt.: „Znaczenie nowych technologii i innowacji w rozwoju Polski”, która odbędzie się 5 października, o godz. 14:45-15:30 na Scenie Debat C w roli panelisty wystąpi Pan Grzegorz Wiśniewski - Prezes Instytutu Energetyki Odnawialnej.

Jubileusz Instytutu Energetyki Odnawialnej był spotkaniem okolicznościowym, zorganizowanym w celu celebrowania 20 lat jego działalności. Wydarzenie odbyło się 3 września 2021 r. w restauracji na Warszawskim Wilanowie – Kuźni Kulturalnej.

Prezes Instytutu Energetyki Odnawialnej – Pan Grzegorz Wiśniewski wygłosił przemówienie, w którym  serdecznie przywitał gości jubileuszu: Panią dr Minister Joannę Maćkowiak – Panderę, byłą wiceminister Środowiska, obecnie szefową Forum Energii, Pana Ambasadora Tytularnego Wojciecha Ponikiewskiego, byłego przedstawiciela rządu RP przy ONZ, obecnie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Panią Katarzynę Szwed – Lipińską,

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA Akceptuje regulamin