Aktualności
  • English (UK)
  • pl-PL
Instytut Energetyki Odnawialnej jako Patron Honorowy Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Energetyków 2019 (OKME), zaprasza do udziału w konferencji organizowanej przez Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej. Pani Dorota Gręda, pracownik IEO i zarazem absolwentka Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej przedstawi prezentację pt. „Implementacja źródeł energii odnawialnej w systemie elektroenergetycznym”. W materiale zostaną zaprezentowane wyniki symulacji implementacji źródeł fotowoltaicznych i wiatrowych  w systemie elektroenergetycznym.

OKME jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej dającym możliwość wymiany poglądów, wiedzy i doświadczeń przez najlepszych studentów i absolwentów, wiążących swoją przyszłość z energetyką.

Konferencja odbędzie się w dniach 25 - 26 listopada 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW w Warszawie.

Koło Naukowe Energetyków (KNE) Politechniki Warszawskiej jest jedną z najstarszych i najprężniej działających organizacji przy Politechnice Warszawskiej. Istnieje nieprzerwanie od 1966 roku zrzeszając najbardziej ambitnych i najzdolniejszych studentów, którzy pragną rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę oraz zainteresowania z zakresu szeroko rozumianej energetyki i techniki cieplnej.

Członkowie Koła organizują także debaty, sympozja, obozy naukowe oraz seminaria połączone z wyjazdami do nowoczesnych zakładów energetycznych, a także biorą udział w pracach naukowo-badawczych Instytutu Techniki Cieplnej.

Więcej informacji o KNE i wydarzaniu znajdą Państwo  na stronie:

kne.itc.pw.edu.pl

Pin It
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA Akceptuje regulamin