Aktualności
  • English (UK)
  • pl-PL

Instytut Energetyki Odnawialnej przygotowuje XI edycję raportu „Rynek Fotowoltaiki w Polsce”. Poprzednia edycja raportu jest dostępna do bezpłatnego pobrania na stronie: https://ieo.pl/pl/raport-rynek-fotowoltaiki-w-polsce-2022 Publikacja była szeroko cytowana w branżowych mediach krajowych i zagranicznych i nadal cieszy się dużą popularnością. Tylko ze strony IEO dokonano ponad 2230 pobrań raportu, a informacja na stronie IEO na temat publikacji ma już około 13 tys. wyświetleń.

Raport „Rynek fotowoltaiki w Polsce” jest wyjątkową publikacją, a dzięki zaangażowaniu firm dane przedstawione w raporcie są rzetelnym obrazem branży PV w Polsce.

Z racji tego chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy przy badaniu rynku fotowoltaicznego w Polsce na potrzeby raportu. Współpraca polega na wypełnieniu ankiety dostępnej po linkiem: https://raportpv2023ieo.webankieta.pl/, która dotyczy m. in. wykonanych instalacji i farm PV, rozwoju projektów, produkcji urządzeń czy wytwarzania energii elektrycznej oraz Państwa opinii na temat rynku PV. Ankieta kierowana jest do instalatorów, wykonawców, deweloperów, inwestorów, producentów oraz operatorów i wytwórców energii z PV.

Ostateczny termin wypełnienia ankiety to 10 marca 2023 r.

Logotyp firm, które wezmą udział w badaniu zostanie zamieszczony na mapie w początkowej części raportu. Ponadto firma zostanie wpisana na listę firm wraz z danymi kontaktowymi oraz linkiem do strony- lista ta będzie załącznikiem do raportu. Dodatkowo firmy, które wezmą udział w badaniu rynku otrzymają certyfikat po wydaniu raportu pozycjonujący firmę na rynku w danej kategorii działalności po. Certyfikaty wysyłane są indywidulanie i nie są publicznie dostępne (przykładowy certyfikat do pobrania tutaj).

Jeśli zdecydują się Państwo na wypełnienie ankiety przesłane dane będą podlegać umowie o zachowaniu poufności.

W razie pytań osobami kontaktowymi koordynującymi badanie rynkowe są: Agata Krzyżanowska akrzyzanowska@ieo.pl tel. 534 348 150 oraz Ryszard Ciuła rciula@ieo.pl tel. 22 825 46 52 (wew. 122).

Pin It
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA Akceptuje regulamin

Cookies