Aktualności
  • English (UK)
  • pl-PL

IEO pracuje nad X edycją raportu „Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2022”. Poprzednia edycja raportu jest dostępna do bezpłatnego pobrania na stronie IEO. Raport był szeroko cytowany w branżowych mediach krajowych i zagranicznych oraz cieszył się dużą popularnością. Przeglądarka Google odsyła do 304 tys. odwołań. Tylko ze strony IEO dokonano ponad 2663 pobrań raportu.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy z branży do współpracy przy badaniu rynku fotowoltaicznego w Polsce na potrzeby Raportu. Współpraca polega na wypełnieniu ankiety dostępnej pod linkiem, która dotyczy m. in. wykonanych instalacji PV, sprzedaży, dewelopmentu projektów czy produkcji oraz Państwa opinii na temat rynku PV.

Logotyp firm, które wezmą udział w badaniu zostanie zamieszczony na mapie w początkowej części Raportu. Ponadto firma zostanie wpisana na listę firm wraz z danymi kontaktowymi oraz linkiem do strony- lista ta będzie załącznikiem do raportu.

Dodatkowo firmy, które wezmą udział w badaniu rynku otrzymają od Instytutu certyfikat pozycjonujący firmę na rynku po wydaniu raportu.

Ankieta jest dostępna do wypełnienia do 31 marca 2022 r.

Poniżej prezentujemy partnerów tegorocznego Raportu PV:

BayWa r.e. to wiodący, działający globalnie deweloper, dystrybutor i dostawca usług i rozwiązań z zakresu energii odnawialnej, który udostępnił do sieci ponad 4 GW energii oraz zarządza przeszło 10 GW aktywów. W Polsce firma prowadzi działalność zarówno w ramach dystrybucji w sektorze energii słonecznej (hurtownia fotowoltaiczna współpracująca z firmami instalatorskimi), jak również działalność projektową w zakresie energii wiatrowej oraz elektrowni PV.

mBank jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Notowany na GPW od 1992 r., jest od lat synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. mBank wyróżnia najwyższej klasy bankowość cyfrowa dla firm oraz kompleksowa oferta finansowania inwestycji w biznesie. Bank regularnie otrzymuje też wysokie ratingi ESG. Zgodnie ze swoją strategią mBank systematycznie rozszerza współpracę z firmami z perspektywicznych branż, takich jak OZE.

Soltec od 2006 roku współtworzy rynek fotowoltaiki w Polsce dostarczając wysokiej jakości komponenty i rozwiązania PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne. Od ponad 12 lat spółka specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Jako ekspert branży fotowoltaicznej, oferuje usługi projektowania instalacji PV, serwisu oraz szkoleń pod szyldem SOLACADEMY. Wraz z partnerami biznesowymi Soltec realizuje instalacje o zróżnicowanych mocach - 50 kW, 100 kW, 200 kW – oraz wielkoskalowe projekty powyżej 1 MW, dostarczając niezbędne komponenty PV i zapewniając opiekę na wielu płaszczyznach.

 

 

 

 

 

 

Pin It
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA Akceptuje regulamin

Cookies